רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה באישפוז מלא

  גמילה מסמים וגמילה מאלכוהול באשפוז מלא

  מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה ובו קיימות יחידה לטיפול בנפגעי סמים ויחידה לטיפול בנפגעי אלכוהול.

  שתי היחידות מקבלות כל אדם מכור לסמים או אלכוהול מעל גיל 18, שהופנה אלינו ע"י גורמים וארגונים שונים או פנה אלינו באופן פרטי. כל אדם שמגיע אלינו עובר תהליך קבלה מיוחד, שבסופו נקבע האם הוא מתאים לטיפול במכון גמילה ומה הטיפול המועדף בשבילו.

  במרכז גמילה, נמצאים 25 מטופלים ופועלות 5 קבוצות של תמיכה ועזרה עצמית.

  הטיפול במוסד גמילה שלנו מתבסס על עיקרון טיפול רציף ללא הפסקות מצד אחד ועל שיטות קוגניטיביות התנהגותיות דינמיות מצד שני. מרגע שהמטופל נכנס למרכז גמילה הוא נמצא בהשגחה רציפה של הצוות המורכב מרופא-פסיכיאטר מומחה, נוירולוג, רופא כללי, עובדת סוציאלית ומדריכים מקצועיים.

  עם תחילת קורס הגמילה, כל מטופל עובר בדיקות רפואיות, ובהתאם לממצאיהן מקבל תרופות לא ממכרות להקלת תסמונת הגמילה. צוות המרכז מספק למטופלים טיפול רפואי 24 שעות ביממה שכולל: בדיקות לגילוי סימני תסמונת הגמילה, מעקב ותמיכה נפשית. קורס גמילה נמשך מ-28 יום עד 6 שבועות בתחומי המרכז בלבד ובו המטופלים מתגוררים על בסיס פנסיון מלא. (ארוחות כשרות).

  טיפול בהתמכרות

  הכלים העיקריים שלנו בעבודה במרכז גמילה מסמים ואלכוהול הם רציפות הטיפול ועבודה בקבוצות. פעילות קבוצתית כוללת מפגשי בוקר וערב יומיומיים,

  קבוצות טיפוליות, שמתקיימות פעמיים בשבוע בהנחיית פסיכולוג, עו”ס ומדריך המרכז ופעילויות אחרות. המפגשים היומיומיים מתרכזים בסדר ואירועי היום וכוללים קריאת פרק יומי מספר “רק להיום”, שמציב בפני כל מטופל מטרה מוגדרת לאותו יום. בקורס גמילה מסמים ומאלכוהול אנו מציבים 3 מטרות – גמילה פיזית, מודעות עצמית בדגש על הכרה בבעיית ההתמכרות והתמודדות בעזרת הקניית כלים ראשוניים לחיים ללא סמים וללא לאלכוהול במרכז ומחוצה לו.

  קבוצות טיפוליות במרכז גמילה פועלות לפי שיטת “הרכבת”, כך שברגע שמסתיימת קבוצה אחת מתחילה קבוצה חדשה, כאשר המשתתפים יכולים להתחלף במחזוריות מסוימת. במהלך הטיפול במכון גמילה, המטופלים מקבלים יעוץ ותמיכה מקצועית מעובדת סוציאלית במפגשים אישיים. כל המנחים של המרכז הם אנשים שהיו משתמשים בסמים בעבר, ושעברו הדרכה מקצועית לאחר שיקום. מכאן התגבשה שיטת תקשורת ייחודית בין המטופלים של המרכז והצוות, שתורמת רבות להצלחת תוכנית השיקום המופעלת במרכז.

  עזרה למשפחות המטופל

  כחלק ממערך סיוע לנפגעי סמים בשנת 2002, הוקם גם קו חם שמיועד למכורים לסמים ולבני משפחותיהם. הקו נועד להעניק תמיכה ואוזן קשבת לפונה תוך שמירת אנונימיות וסודיות מוחלטים. כמו כן, הקו נועד לספק את המידע הרלוונטי בדבר הפנייה לגורמים קהילתיים.

  בדרך כלל, רוב המטופלים, אנשים מכורים לסמים או מכורים לאלכוהול שעברו גמילה מסמים וגמילה מאלכוהול במרכז גמילה, בני משפחותיהם שומרים על קשר עם הצוות לאחר סיום הטיפול. כך המרכז ממשיך לספק תמיכה וליווי למטופלים ולמשפחותיהם גם לאחר סיום תהליך הגמילה. במידת הצורך, לאחר סיום קורס גמילה התחלתי, המרכז מפנה את המטופלים לקהילות טיפוליות או למרכזי יום להמשך הטיפול.

  בכמה שנים האחרונות נוצר ביקוש לקבלת שירותי מרכז גמילה שלנו מצד תושבי חו”ל. מידי חודש מרכז גמילה משולב מסמים ואלכוהול רנסנס מקבל תושבי חוץ כמטופלים. הדבר מוכיח כי מדינת ישראל בכלל, ומרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס בפרט, מציעים רמה גבוהה של מקצועיות ושנים של ניסיון אפקטיבי.

  פרטים נוספים אודות מטופלים תושבי חו”ל תוכלו לקבל באתר

  https://www.renaissance-clinics.com (רוסית).

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   שירותים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: