רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

גמילה מהימורים

בין אם אתם חובבי קזינו, הימורים על ספינות, או מהמרים במשחקי קלפים באינטרנט – דעו לכם שהימורים אלו יכולים להוביל אתכם להתמכרות מסוכנת ויקרה. גמילה מהימורים, בהתאם, היא הכרחית – וזאת למרות שהתמכרות זו טומנת בחובה ריגושים רבים: בכל הקשור לכסף, אנחנו מרגישים, לפתע, אנשים חשובים הרבה יותר ממה שאנו חווים במסגרות האחרות בחיי היום יום שלנו.

גמילה מהימורים – הדרך להחלים מההתמכרות

אנשים בעלי עומס רגשי או אחר מנסים להתמודד אתו, בין השאר, דרך הימורים – תוך כדי ניסיון לשמור על תא משפחתי מושלם והליכה לעבודה מדי יום. עם זאת, התמכרות זו תוביל לחוסר פניות רגשית כלפי הסביבה הקרובה שלהם, ואף לאובדן ההון אותו צברו לאורך שנים רבות.

מרבית הבעייתיות בהתמכרויות השונות היא אובייקט ההתמכרות עצמו: בין אם מדובר בהתמכרות למשככי כאבים, לאוכל ואפילו להימורים – מדובר באובייקטים הנחשבים לחוקיים, כאלו המקלים על הכאב הפיזי שלנו ומאפשרים את הקיום שלנו. בהתמכרות להימורים, לדוגמא, מדובר בהתמכרות חוקית בארץ, בשל קיומם של ארגונים ציבוריים כדוגמת מפעל הפיס ואחרים המכריזים על פעולות הצדקה שלהם, אך במקביל מרגילים אנשים להמר על בסיס יום יומי.

לכן, נדמה שמדובר במדרון חלקלק – מתי שימוש "רגיל" במוצרים אלו הופך להתמכרות? מדובר בקו דק, שאותו חוצים כאשר ישנו צורך בריגושים המובילים, בסופו של דבר, לאובדן הזהות העצמית, כמו גם לאובדן המשפחה והכסף שנחסך לאורך שנים.

התוצאות המשפילות מביאות לתחושות חזקות של בושה מפני בני המשפחה שנאלצים, כעת, להתמודד עם ההשלכות של ההתמכרות, ואף לתחושה של הרס עצמי – שהיא עצמה יכולה להביא לכדי מעגל התמכרות חדש וקשה לא פחות. כלומר, התחושות הקשות מובילות להוצאת כספים נוספת – ומי יודע? אולי הפעם הנוספת הזאת תכסה את החובות הקודמים?

במצבים קיצוניים אלו, אין ספק שגמילה מהימורים תוביל את המכורים לדרך הישר: שילוב של טיפול פסיכולוגי לצד שיטות התמודדות עם הדחף להמר – בהחלט יכול לסייע.

לנצח את ההתמכרות ולהמר על החיים

כדי להתגבר על התלות שנוצרו במכונות המזל ובמשחקי הקלפים, הצוות המקצועי של עמותת מעל הסם יסייע לכם לחזור אל עצמכם – ולגבש זהות נקייה.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים