רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך לצלוח את תהליך הגמילה?

  מרכז גמילה מהווה כתהליך מורכב, אשר אמור להיות מושתת על מספר שלבים ולהתבסס על תכנית המותאמת אישית. בכדי שתהליך הגמילה אכן יוכתר כסיפור הצלחה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את מרכז הגמילה ואין כל ספק כי המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה יהווה כבחירה הנכונה.

  הליך גמילה, אמור להתחיל בהבנה שקיימת התמכרות ושיש צורך להיגמל ממנה – כאשר, ההבנה יכולה להגיע מצידו של המכור או מצדם של בני משפחה או חברים אשר רוצים בטובתו.
  בשלב הבא, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו מרכז גמילה, כאשר בהליך הבחירה, חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים:

  השירותים המוצעים במרכז

  בישראל יש מספר מרכזי גמילה, אשר כל אחד מהם מתמקד בהתמכרויות אחרות. בהליך בחירת מרכז גמילה, הפרמטר הראשון שחשוב לשים עליו דגש נוגע לתוכניות הגמילה המוצעות במרכז. כך לדוגמא, אם מדובר בהתמכרות לסמים קלים כמו קנאביס לדוגמא, יש לוודא שאותו מרכז גמילה אשר נבחר למטרה, אכן מציע תכנית גמילה מסמים קלים – כמובן, שבשלבים הבאים חשוב להתעמק יותר בפרטים ולגלות מה התוכנית כוללת, מה אורכה וכל פרט אחר אשר יכול להעיד על טיבה ועל יעילותה.

  הצוות המקצועי באותו מרכז גמילה

  אחרי שמוודאים כי מרכז הגמילה אכן מציע תכנית פרטני לגמילה מההתמכרות הרלוונטית. מגיע הרגע לאסוף רקע על אותו המרכז, כאשר, אחד מהפרמטרים המרכזיים אשר בכוחם להעיד על הרמה המקצועית ועל האיכות של אותו המרכז נוגע לצוות המקצועי באותו המרכז. יש לוודא שהמרכז כולל אנשי מקצוע מכל התחומים הרלוונטיים ובין היתר: רופאים, פסיכיאטריים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומדריכים מקצועיים. בשלב הבא, כדאי לנסות ולבדוק רקע לגבי אנשי המקצוע, על מנת לוודא שהם אכן מובילים בתחומם. לאחר מכן ההמלצה היא להגיע לפגישת ייעוץ באותו מרכז גמילה – כאשר, כדאי להגיע למקום עם רשימת שאלות מסודרת – הביקור במקום בשילוב עם קבלת תשובות על אותן השאלות יכולות לספק את התמונה המלאה לגבי המרכז ולאפשר להגיע למסקנה אם אכן מדובר במרכז המתאים עבור המטרה.

  קבלת ההחלטה הנכונה

  אם גם אתם תרים אחר מרכז גמילה ומבקשים לא להתפשר על פחות ממרכז גמילה מקצועי, המעסיק צוות של אנשי מקצוע מהמומחים בתחומם, תשמחו לגלות כי מכרז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות כבחירה הנכונה עבור המטרה. לקבלת מלוא הפרטים והמידע לגבי תוכניות הגמילה המוצעות במרכז, מוזמנים ליצור קשר כבר היום במספר – 1800-205-077.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: