אודות הקליניקה

 
מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” הינו מוסד גמילה מהגדולים בישראל.

המרכז משלב בתוכו רופאים מומחים, פסיכיאטרים בכירים, מדריכים מקצועיים ועובדים סוציאליים.

הצוות המקצועי שלנו מקפיד באופן אישי על רמה טיפולית גבוהה, כבוד למטופל, ועושה הכל על מנת שמטופלים יקבלו את צרכיהם באופן מלא.

מוסד גמילה מסמים ואלכוהול בעל 4 מחלקות, אשר כל אחת מהן עובדת באופן עצמאי, אך מונחית לפי כללים אחידים וברורים:

 • מחלקה אשפוזית לטיפול בנפגעי אלכוהול וסמים ללא אופיאטים (ויקטוריה).
 • מחלקה אשפוזית לטיפול בנפגעי סמים (רנסאנס).
 • קליטת אזרחי חוץ, המבקשים לעבור תהליך גמילה מסמים ואלכוהול במדינת ישראל.
 • מחלקה טיפולית לבוגרי אשפוזיות.

שירותי המרכז הארצי להתמכרויות רנסנס:

 • גמילה מסמים ואלכוהול באשפוז מלא.
 • גמילה פיזית.
 • טיפול פסיכו-סוציאלי.
 • ליווי מלא של עובדת סוציאלית.
 • טיפול פרטני.
 • טיפול קבוצתי.
 • ראיון קבלה לקהילות טיפוליות.

הצוות שלנו

מפגש בוגרים בנוכחות
ראש העיר

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.

2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!

3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.

4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

התמכרות לסמים קשים
טיפול בנפגעי סמים
במחלקת אשפוזית לנפגעי סמים ישנה יכולת לקבל בו זמנית עד 25 מטופלים. במחלקה עובד צוות מקצועי של רופא-פסיכיאטר, רופא כללי, עובדת סוציאלית, 5 אחיות ומדריכים חברתיים. הצוות נוהג לפי כללים התנהגות ברורים של הקוד האתי של האשפוזית, אשר נוסחו בהתאם לייחודיות של המקום. כבוד הדדי, הקשבה, גבולות ברורים בין הצוות למטופלים עזרה אין סופית והבנה עמוקה. כל אלה ועוד הם ערכים שמאפיינים את הצוות. אנשי הצוות עומדים בכל הדרישות המקצועיות המחמירות של משרד הבריאות לעבודה במקומות בסוג זה כמו כן, כל איש צוות נבחר בקפידה רבה על מנת לתת למטופלים את הטיפול האיכותי ביותר, הן במישור המקצועי והן במישור האישי.
לחץ כאן
טיפול בנפגעי אלכוהול
המחלקה האשפוזית לטיפול בנפגעי אלכוהול הינה אשפוזית היחידה בישראל בעלת רשיון משרד הבריאות לטיפול באלכוהול. אשפוזית נפתחה לאחר שעמותת מעל הסם זכתה במכרז של משרד הבריאות. הטיפול הניתן במקום מתבסס על טיפול תרופתי ועל שיטות ייחודיות של פסיכותרפיה קבוצות טיפוליות וקבוצות לעזרה עצמית. על מנת לתת טיפול יעיל ביותר ואישי ביותר לכל מטופל, צוות המקום עוקב באופן הדוק אחר כל מטופל, ובהתאם לכך, מוצא את המינון המתאים ביותר והגישה הנכונה והיעילה, כך שלאף מטופל באשפוזית לא יחסר פרט זה או אחר.
לחץ כאן
אשפוזית רנסאנס – ויקטוריה
לאשפוזית שלנו מופנים מטופלים מכל חלקי הארץ וממגוון גורמים כגון: שירותי רווחה, מוסדות בריאות, שירותי מבחן ומשפט, עמותות, ארגונים וגורמים פרטיים. באשפוזית עובד צוות מקצועי, בעל ניסיון של שנים רבות, המורכב מרופא-פסיכיאטר, רופא כללי, עובדת סוציאלית ומדריכים חברתיים, שעברו הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז, ונותנים מענה מקצועי, בין היתר גם על סמך ניסיונם האישי.
לחץ כאן
מדברים בכל השפות
מחלקת תושבי חוץ של מרכז הגמילה רנסאנס, הינו פרוייקט ייחודי, אשר מאפשר לתושבי חו”ל, שאינם אזרחי מדינת ישראל, לעבור טיפול וגמילה מסמים ואלכוהול בתנאי אשפוז. הטיפול לתושבי חו”ל ניתן בכמה שפות. יחודיותו של הפרויקט, שמעבר לשיקום פסיכולוגי אדם יכול לעבור גם טיפול תרופתי, וכל זאת תחת השגחתם של רופאים בכירים וצוות מקצועי.
לחץ כאן
טיפול וגמילה מסמים
טיפול וגמילה מסמים מתבסס ברובו על אותם עקרונות טיפול כמו הטיפול בנפגעי סמים אך, עם זאת, ישנם הבדלים מאחר ואוכלוסיות המטופלים הינן שונות אלכוהוליסטים הם בדרך כלל, אנשים מעל גיל 40, בעלי מקצוע ומעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר מאשר נפגעי סמים, שהם אנשים, בדרך כלל, מתחת לגיל 40 ובעלי מעמד סוציו-אקונומי נמוך. למרות שבעיית ההתמכרות היא המכנה המשותף לכל המטופלים, חשוב מאוד לנקוט בגישה נכונה כלפי כל אדם מכור בפני עצמו – גישה שמתאימה לאדם הסובל מהתמכרות לאלכוהול לא תהיה זהה לגישה שנוקטים בה בטיפול עם אדם המכור לסמים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בכל נושא ובכל שאלה ועומדים לשירותכם 24 שעות ביממה.
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מאמרים אחרונים

אלכוהוליזם (Alcoholism)

אלכוהול

אלכוהוליזם (Alcoholism) הוא התמכרות לאלכוהול, המאופיינת על-ידי: רצון רב לשתות אלכוהול. איבוד שליטה (חוסר יכולת להפסיק). תלות פיזית בשתייה, עם תסמיני גמילה במקרה של הימנעות.

קרא עוד »

התמכרות

מהי התמכרות? היא פיתוח תלות בחומר ממכר כדוגמת סמים וביניהם סמי ההזיה כגון LSD המכיל חומרים הלוצינוגנים, אמפטמינים הידועים בשמות: אקסטזי, אמפטמין ו קריסטל (קוקאין)

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו 1800205077
נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך