רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך נגמלים מסמים?

  אם אתם או אחד מהיקרים לכם סובלים מהתמכרות לסמים, הדרך הנכונה ביותר לגמילה, עוברת בפניה למכון גמילה מנוסה ומקצועי. מוזמנים ליצור קשר עם מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה ולקבל את כל הפרטים על הליך הגמילה.

  לצערנו, התמכרות לסמים מהווה כהתמכרות נפוצה במיוחד והסיבה לכך טמונה בנגישות הגבוהה לסמים קלים וקשים וליכולת של אותם הסמים להשפיע על התודעה בצורה מהירה – מה שמקל על המשתמש להתמודד עם הפחדים, עם המחשבות השליליות ועם הקשיים. האור בקצה המנהרה טמון בעובדה שבאמצעות הליך גמילה, ניתן לנקות את הסמים מהגוף, להיגמל מהשימוש ולפתוח פרק חדש בחיים – פרק שהינו נקי משימוש בסמים.

  סוגי ההתמכרויות השונים

  כאשר מדברים על התמכרות לסמים יכולים להתכוון למגוון רחב של מצבים ובין היתר: התמכרות לסמי מרץ (קוקאין, קראק וקריסטל), התמכרות לסמי הזיה (אקסטזי), התמכרות למשככי כאבים (כמו הרואין ומתדון) והתמכרות לסמים קלים (מריחואנה, גת ועוד). במכון גמילה מסמים, אמורים להתאים את תוכנית הגמילה לסוג ההתמכרות – מכיוון שכל אחד מהמצבים, טומן בחובו סימפטומים שונים ומצריך תוכנית גמילה מעט שונה ממשנהו.

  חשיבותו של טיפול בהתמכרות

  בהליך התמכרות לסמים, המכורים נאלצים להתמודד במקרים רבים עם "קריז" שזה מצב של רעידות בגוף ותופעות פיזיות לא נעימות, אשר קורה במקרים בהם הם לא צורכים את הסמים לאורך זמן. כחלק מכך, תהליך הגמילה מהסמים הוא לא פשוט ובכדי לצלוח אותו, יש להקפיד ולהיות מוקפים באנשי מקצוע מנוסים. כמובן, שהכתובת הכי טובה לגמילה, היא מכון גמילה מקצועי ואיכותי, אשר מציע תוכנית גמילה מסמים מקיפה ובאיכות גבוהה – כאשר, יש לקחת בחשבון שהליך הגמילה כולל מספר שלבים ובין היתר: גמילה פיזית וגמילה נפשית.

  אז איך נגמלים?

  הדרך הטובה ביותר לגמילה מסמים (מכל הסוגים), עוברת בבחירת מכון הגמילה המתאים – כאשר, חשוב לברר שאותו המכון, מציע תוכנית גמילה איכותית ומותאמת אישית.
  המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, מהווה את אחד ממרכזי הגמילה הבולטים והמובילים בארץ. לכן, אם אתם מבקשים להתחיל הליך גמילה ומבקשים לא להתפשר על פחות מהמרכז הטוב ביותר, מוזמנים ליצור קשר עם המרכז במספר –
  1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: