רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך בוחרים מכון לגמילה מאלכוהול?

  ההבנה שאתם או יקירכם מכורים לאלכוהול מהווה כצעד חשוב ומשמעותי בדרך לגמילה. כאשר, בשלב הבא, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו מרכז גמילה מאלכוהול בקפידה. אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר מרכז שכזה, חשוב שתכירו מקרוב את מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  דגש על הפרטים החשובים

  אז יש לא מעט פרמטרים עליהם יושם דגש בהליך בחירת מרכז גמילה מאלכוהול ובין היתר: מיקום המרכז, תוכניות הגמילה אותם הוא מציע, תנאי השהייה במרכז, הצוות המקצועי של המקום, תודעת השירות של העובדים הבכירים במרכז ועוד. כמובן, שאם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות על אותו המרכז, דבר זה יכול לסייע גם בקבלת ההחלטה. כאמור, ההמלצה היא לא להזניח אף אחד מהפרטים אשר יכולים להעיד על איכותו ועל רמתו של אותו מרכז גמילה.

  חשיבותה של פגישה ראשונה

  בכדי לקבל את התמונה המלאה על אותו המרכז ולהחליט אם הוא אכן יהווה ככתובת הנכונה להליך גמילה, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם נציג מטעם אותו המרכז. כדאי להגיע לפגישה עם רשימת שאלות מוכנה – כאשר, התשובות על השאלות, יספקו את נקודת המבט הטובה ביותר על אותו המרכז וכחלק מכך, ההחלטה אם לבחור במרכז גמילה זה או להמשיך בחיפושים אחר מרכז אחר, תהיה החלטה מושכלת, נבונה ומעמיקה.

  כשאין סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר

  גמילה מאלכוהול מהווה כצעד בעל חשיבות גבוהה והשפעה רבה על עתידו של הנגמל ועל איכות חייו. כחלק מכך, בעת בחירת מרכז גמילה מאלכוהול, לא מומלץ להתפשר על פחות מהטוב ביותר. כאשר, יש להקפיד ולעשות שימוש בכל הכלים אשר יבטיחו שמדובר במרכז מקצועי, בעל שם ומוניטין בתחומו וצוות מקצועי הכולל אנשי מקצוע מומחים בתחומם. החדשות הטובות הן שאם גם אתם מחפשים אחר מרכז גמילה העומד בסטנדרטים המדוברים – מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יהווה עבורו ללא כל ספק ככתובת הנכונה. כך שכצעד ראשון, כל שעליו לעשות זה ליצור קשר עם המכון במספר – 1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: